🎁 Meld je nu aan en krijg maximaal 30 minuten gratis online AI-gebruik. Geen creditcard nodig.

Alternatieven voor Interviews Chat (2026): desktopapps en betalen per minuut

October 25, 2026
Interviews Chat is een browsercopiloot vanaf $19 per maand. Vergelijk vijf alternatieven als native desktopapp of met betaling per minuut op prijs, gratis gebruik, sessielimieten en platforms. Prijzen gecontroleerd op 17 oktober 2026.
Bureau met een laptop tijdens een videogesprek en een tweede scherm met notities, als illustratie van alternatieven voor Interviews Chat
alternatief voor Interviews Chat
interviews.chat
AI-sollicitatiecopiloot
desktopinterviewassistent
interviewassistent betalen per minuut

Interviews Chat is een goedkope browsercopiloot voor sollicitatiegesprekken: $19 per maand voor 1,000 credits, $29 voor onbeperkt gebruik en 30 gratis credits om te proberen. Voor veel mensen is dat een goede deal. De redenen om ergens anders te kijken zijn specifiek. De website vermeldt niet voor welke besturingssystemen de desktopapp beschikbaar is. Audio uit een browsertabblad opnemen is minder betrouwbaar dan systeemgeluid verwerken met een desktopapp. De credits van het Starter-abonnement tellen zowel minuten als suggesties, zonder duidelijk uit te leggen hoe. En een maandabonnement kost meer dan twee gesprekken.

Deze gids vergelijkt vijf alternatieven die een of meer van die nadelen aanpakken. Wij maken YesToTheOffer, een van de alternatieven. De prijzen komen van de eigen websites van de aanbieders, gecontroleerd op 17 oktober 2026, tenzij anders vermeld.

Hoeveel Interviews Chat kost

Volgens interviews.chat/pricing op 17 oktober 2026:

AbonnementPrijsWat je krijgt
Gratis30 credits, geen betaalkaartEen proefperiode
Interview AI Starter$19 per maand1,000 credits. 1 credit = 1 minuut Copilot of 1 suggestie
Interview AI Booster$29 per maandOnbeperkt aantal credits, tijd en suggesties
Interview AI Pro$69 per kwartaalOnbeperkt, ongeveer $23 per maand

De tool draait in een browser, met een optionele Chrome-extensie en een desktopapp waarvan het besturingssysteem niet wordt vermeld. Je krijgt ook oefengesprekken, oefenvragen, cv- en sollicitatiebriefhulpmiddelen en keuze uit AI-modellen. De aanbieder zegt geen audio of video op te slaan. Lees onze review van Interviews Chat voor meer informatie.

De vijf alternatieven in één oogopslag

ToolBetaalmodelPrijs gecontroleerd op 17 oktober 2026Native desktopappSessielimietOefengesprekken
YesToTheOfferPer minuut, geen abonnement$9.99 = 90 min, $29.99 = 240 min. 30 minuten gratismacOS, WindowsGeenNee
CoPilot InterviewAbonnementStandard $14.99 per maand met korting (normaal $19.99), Pro $29.99, Pro Annual $199.99Windows, macOS60 of 70 minutenNee
OphyAIPer sessie of abonnement$9.99 per pas (één sessie van maximaal 2 uur), 3 voor $19.99. $29 of $59 per maandMac, Windows2 uur per pasNiet beschreven
Final Round AIAbonnementHomepage ‘vanaf $25 per maand’; abonnementspagina $62.50 tot $125 per maandmacOS 14.4+, WindowsNiet vermeldJa
Verve AIAbonnementStandard $44.99, Pro $84.99 per maand (9 oktober 2026)Mac, Windows, iPhone60 of 90 minutenJa

Liever per gesprek betalen dan per maand?

YesToTheOffer

Wij maken deze tool: een native desktopapp voor macOS (Apple Silicon en Intel) en Windows. De app leest systeemgeluid en hoort de interviewer dus in Zoom, Teams, Meet of via een telefoon op de luidspreker, zonder browserextensie. Tijdens het gesprek worden vragen getranscribeerd en antwoordpunten voorgesteld op basis van je cv en vacaturetekst. Ook krijg je hulp bij coderen via screenshots. Achteraf ontvang je een transcript en terugblik.

Je koopt minuten: $9.99 voor 90 of $29.99 voor 240. Je betaalt per minuut en hoeft geen aantal suggesties bij te houden. Hulp die alleen op coderen is gericht kost 0.2 minuut per minuut. De minuten verlopen nooit en nieuwe accounts krijgen 30 gratis minuten. Twee gesprekken van een uur kosten ongeveer $13, drie ongeveer $20. Bij Interviews Chat betaal je $19 voor Starter voor een maand.

Waar Interviews Chat beter in is: het biedt oefengesprekken, cv- en sollicitatiebriefhulpmiddelen en keuze uit AI-modellen. Bij wekelijkse gesprekken gedurende meerdere maanden is het onbeperkte abonnement van $29 goedkoper dan minuten kopen. Kun je geen software installeren, dan werkt Interviews Chat wel in de browser.

OphyAI

Een pas van $9.99 is goed voor één Copilot-sessie van maximaal twee uur, of je koopt drie passen voor $19.99. Voor één lang gesprek is dit de goedkoopste optie op deze pagina. De abonnementen van $29 per maand (300 credits) en $59 (500 credits) rekenen per handeling in credits. Dat levert een ander soort onduidelijkheid op dan de credits van Interviews Chat. Er zijn apps voor Mac en Windows. Passen kunnen niet worden terugbetaald.

Een lager maandbedrag en een native app?

CoPilot Interview

Standard kost met korting $14.99 per maand (normaal $19.99), voor sessies van 60 minuten en maximaal 100 minuten per dag. Met Pro voor $29.99 worden sessies verlengd tot 70 minuten. Pro Annual kost $199.99. Er zijn native apps voor Windows en macOS. Dat beantwoordt de vraag over besturingssystemen die bij Interviews Chat open blijft. De gratis versie biedt dagelijks 15 minuten. Er zijn geen oefengesprekken of cv-functies. Duurt een laatste ronde langer dan 60 minuten, dan moet je de sessie opnieuw starten.

Oefengesprekken en een native app?

Final Round AI

De tool biedt oefengesprekken voor verschillende scenario’s, een vragenbank, een live copiloot en automatische nabespreking. Op de homepage staat dat Pro ‘vanaf $25 per maand’ kost. Op de abonnementspagina staan $62.50 per maand bij jaarlijkse betaling, $83.33 bij halfjaarlijkse betaling en $125 per twee maanden. We konden de bedragen niet met elkaar verenigen. Er is geen gratis proefperiode voor live sessies. Maandabonnementen kunnen niet worden terugbetaald, maar voor de eerste kwartaal- en jaarabonnementen geldt een garantie van 72 uur. Beschikbaar voor macOS 14.4+ en Windows. Het kost aanzienlijk meer dan Interviews Chat, maar biedt meer functies. Lees onze review van Final Round AI.

Verve AI

De gratis versie biedt 5 oefengesprekken en 3 copilotsessies van 15 minuten, zonder betaalkaart. Dat is meer dan de 30 credits van Interviews Chat om functies te proberen. Op 9 oktober 2026 kostte Standard $44.99 per maand en Pro $84.99. Op 17 oktober toonde de pagina limieten, maar geen dollarbedragen in de tekst die we lazen. Standard biedt 5 copilotsessies van 60 minuten; Pro biedt onbeperkte sessies van 90 minuten. Beschikbaar voor Mac, Windows en iPhone. Lees onze review van Verve AI.

Wanneer Interviews Chat nog steeds de betere keuze is

  • Je kunt geen software installeren. Op een werkcomputer met beperkingen of een geleende computer is een browsertool de enige optie.
  • Je voert maandenlang elke week gesprekken. Bij $29 voor onbeperkt gebruik is dat goedkoper dan minuten of passen kopen en ook goedkoper dan Final Round AI of Verve AI.
  • Je wilt zelf het AI-model kiezen. Geen van de vijf alternatieven biedt GPT, Claude, Gemini, Qwen en Grok naast elkaar aan.
  • Je wilt voor dit bedrag ook voorbereiding en hulpmiddelen voor je loopbaan in hetzelfde abonnement.
  • Je wilt een duidelijke uitspraak dat audio en video niet worden bewaard. Die staat in de FAQ.

Hoe kies je?

Jouw situatieKies
Twee tot vijf gesprekken, native app en per minuut betalenYesToTheOffer
Eén heel lang gesprekPas van OphyAI
Wekelijkse gesprekken korter dan een uur, laagste maandprijs en een native appCoPilot Interview
Oefengesprekken en nabespreking in één abonnementFinal Round AI
Gratis oefenenVerve AI
Geen software kunnen installeren en wekelijks gesprekken hebbenInterviews Chat Booster

Onze prijzen staan op de prijzenpagina. Bekijk voor acht tools naast elkaar de prijsvergelijking van AI-sollicitatieassistenten. Meer over de verschillen tussen desktop- en browserapps in de praktijk lees je in AI-sollicitatieassistenten voor Zoom, Google Meet en Teams.

Controleer eerst de regels

Een tool in een browsertabblad of op een tweede apparaat is daardoor nog niet toegestaan. Veel werkgevers verbieden AI-hulp tijdens live sollicitatiegesprekken en beoordelingen. Sommige vragen je dit schriftelijk te bevestigen. Veilige toepassingen zijn voorbereiding, oefengesprekken en achteraf een transcript terugkijken. Onze gids voor AI-sollicitatiecopilots legt uit hoe je antwoorden in je eigen woorden voorbereidt.

Bronnen

Gecontroleerd op 17 oktober 2026, tenzij anders vermeld:

Een native desktopapp waarbij je per minuut betaalt

YesToTheOffer draait op macOS en Windows en hoort gesprekken via systeemgeluid. Voor $9.99 krijg je 90 minuten zonder abonnement. Begin met 30 gratis minuten.

iOS & Android — Binnenkort
Bekijk prijzen